Mobogenie

3.3.6 Build 10002

5.0

3

Bilgisayarından akıllı telefonunu kontrol et

9.4M

Bu uygulamayı oyla

Mobogenie aynı anda her iki ekrana bakmaya ihtiyaç duymadan bilgisayarından Android cihazını kontrol etmeni sağlayan bir Windows uygulamasıdır.

Her iki cihazı bağlamak için özel kabloya gerek yok. Bu uygulama, bilgisayar yerine telefonunu kullanıyormuşsun gibi bir dizi fonksiyonu kullanmanı sağlar, aynı zamanda geri yükleme gibi akıllı telefonunla gerçekleştiremediğin uygulamaları da kolayca gerçekleştirmeni sağlar.

Yedekleme, uygulamaları kurma ya da kaldırma, ve hatta Google Play'e erişme ve oradan direk olarak oyunlar yüklemeni sağlar. Telefonunun hafızasında kayıtlı olan tüm bilgilere erişebilir ve Android cihazınla öncelikli olarak yaptığın her şeyi yapabilirsin.

Bu uygulama bilgisayarından rehberindeki kişilere mesaj atabilme özgürlüğünü bile verir.

Şüphesiz ki bu uygulamanın en cazip özelliği, internet bağlantın olmadan bilgisayarından uygulamalara erişmeni sağlamasıdır ve bu da mevcut hard diskinde bulunan uygulamaları geri yüklemene ve kurmana izin verir.

Mobogenie normalde cihazınla gerçekleştiremediğin tüm günlük işlerini bilgisayarından akıllı telefonunu yöneterek yapabileceğin ilginç bir yöntemdir.
Uptodown X